zawory kulowe# automatyka przemysłowa, przepustnice, sklep pneumatyczny

Autor programu historii i społeczeństwa dla szkoły podstawowej oraz towarzyszących mu podręczników „Był sobie człowiek”, współautor podręcznika do wiedzy społeczeństwie w liceum. Jest współautorką wielu narzędzi do pomiaru zasobu słownictwa i poziomu rozwoju językowego dla dzieci polskich: -) oraz dla dzieci dwujęzycznych przyswajających różne języki:. - tak nie jest, mamy coś do zrobienia w sprawie pokazywania wyjątkowej roli nauczyciela, zwiększania jego autonomii, wyposażania w wiedzę i umiejętności oraz wspierania w stałym rozwoju, aby mógł z tej autonomii swobodnie korzystać.

Ciekawe historie związane z powstaniem danej rzeczy i konkretnym projektantem są napisane w prosty sposób. Sposób pisania, anegdotyczne podejście do tematu sprawiają, że raczej docenią ją młodsi czytelnicy. Chodź wydaje się zbiorem dla dzieci, uwierzcie że każda osoba która interesuje się historią mody będzie zachwycony.